PARKLAR, BAHÇELER ARTIK DAHA GÜZEL!

2008 yılından bu yana hizmet veren Usta Peyzaj bahçeleri, parkları, villaları güzelleştirmeye devam ediyor. Son 1 yıldır Arnavutköy’de konumlanan Usta Peyzaj, gerek özel gerekse resmi kurumlara hizmet veriyor.

Usta Peyzaj yetkilisi Hasan Kurt, 2 bin 300 metrekarelik alanda kurulan firmanın bir de kapalı çiçek serasının olduğunu açıkladı.

Tesise ayrıca bir de kahvaltı/mangal salonu açılacağını belirten Kurt, burada servis edilecek ürünlerin doğal olacağını vurguladı.

KENDİ BAHÇENİ KENDİ

Hasan Kurt, ‘’Hayallerimiz.com adında Usta Peyzaj’a bağlı olan bir şirketimiz daha var. Burada internet sitesinde kişiler, kendi bahçesini bilgisayar üzerinden tasarlayıp, ağaçlarını yerleştirip bize mail atabilirler. Biz de tasarımı aynen uygularız’’ dedi.

Sardunya, sıklamen, şakayık, manolya çeşitlerinin olduğunu belirten Kurt, bahçe bitkilerinin de bulunduğunu aktardı.

Usta Peyzaj yetkilisi Hasan Kurt, ‘’ Meyve ağacı çeşitlerimiz var. Yaklaşık 100 tane meyve ağacı çeşidimiz mevcut. Biz firma olarak İstanbul bölgesinde, valilik konaklarında hizmet veriyoruz. Ayrıca Arnavutköy halka açık park alanını da biz yaptık. Şu anda özel sektörde çalışıyoruz’’ dedi.

 

N TASARLA

Yorumlar